E. PRACA DLA PIELĘGNIAREK

Legalne zatrudnienie w Niemczech

E. PRACA DLA PIELĘGNIAREK - Pracowo.biz.plMasz wykształcenie pielęgniarskie, ale praca na dotychczasowym stanowisku nie daje ci satysfakcji lub posiadasz problem z jej znalezieniem? Może należałoby przemyśleć wybór, jakim jest legalna praca w Niemczech? Duża liczba tamtejszych klinik poszukuje do pracy pielęgniarek, również zza wschodniej granicy. Wśród ofert można znaleźć zarówno te dotyczące pracy związanej z opieką nad osobami starszymi, jak i na oddziałach renomowanych szpitali. W tym drugim przypadku większość pracodawców zapewnia wszystkie wymagane szkolenia oraz możliwość nostryfikacji dyplomu. Z kolei sieci domów opieki dla seniorów czasami dają możliwość wyboru miejscowości, w której chciałoby się podjąć pracę.

Wymagania

Osoby, które posiadają potwierdzone dyplomem kwalifikacje są szczególnie mile widziane. W grę wchodzi zarówno dyplom studiów licencjackich, magisterskich jak i dyplom pielęgniarski. Wszystkie dodatkowe kursy i odbyte szkolenia będą oczywiście atutem.

Znajomość języka niemieckiego jest jednym z wymogów, ale wystarczy stopień komunikatywny. Oczekiwany poziom kompetencji językowych waha się zazwyczaj między A2 oraz B1. Oczywiście im lepszą znajomość języka posiadasz, tym łatwiej będzie można aplikować o pracę na lepszym stanowisku. Znaczna większość szpitali zapewnia pracownikom bezpłatny kurs językowy, który podniesie wasze kompetencje i umożliwi zapoznanie się ze specjalistycznym słownictwem medycznym.

Korzyści

Pielęgniarki mogą również liczyć na zagwarantowanie pakietu relokacyjnego oraz pomoc w poszukiwaniu mieszkania oraz przy przeprowadzce. Niektórzy pracodawcy zapewniają bezpłatne zakwaterowanie na czas pierwszych trzech miesięcy. Wysokość wynagrodzenia, w zależności od wybranego miejsca i zakresu obowiązków waha się pomiędzy 2.000 – 3.500 Euro. Praca jest w 100% legalna, a więc otrzymasz odpowiednią umowę określającą warunki, na których będziesz zatrudniona, a także odprowadzisz składki na ubezpieczenie.

Nie zwlekaj i zaplanuj rozmowę kwalifikacyjną już dziś. Stabilna praca na podstawie umowy, możliwość rozwoju w nowoczesnych szpitalach oraz wysokie wynagrodzenie czekają na ciebie!

Pracowo.biz.pl © Copyrights 2020 Theme by 404 THEME.